16oz Compostable Single Wall Coffee Cups – 90mm
Item Specifications
| Colour | Multi |
| Brand | Greenmark |
| Product Size | 16oz |
| Product Material | Paper Board |
| Food Grade | Yes |
| Microwave Safe | No |
| Oven Safe | No |
| Product Dimensions | 90 x 58 x 137mm |
| Recyclable | Yes |

$10.95 – $139.55Price range: $10.95 through $139.55 excl gst
Key Features
16oz Compostable Single Wall Coffee Cups – 90mm
| Colour | Multi |
| Brand | Greenmark |
| Product Size | 16oz |
| Product Material | Paper Board |
| Food Grade | Yes |
| Microwave Safe | No |
| Oven Safe | No |
| Product Dimensions | 90 x 58 x 137mm |
| Recyclable | Yes |

| Weight | N/A |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
| Packed Size | Carton, Sleeve |
You must be logged in to post a review.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Discontinued
Discontinued
Discontinued
Discontinued
Discontinued
Reviews
There are no reviews yet.