Aluminium Foil Containers – Single Serve Pie
Item Specifications
| Colour | Silver |
| Product Material | Aluminium Foil |
| Product Size | Single Serve |
| Product Dimensions | 117 x 60 x 22mm |
| Food Grade | Yes |
| Microwave Safe | No |
| Oven Safe | Yes |
| Compostable | No |
| Recyclable | Yes |

$21.05 – $441.86Price range: $21.05 through $441.86 excl gst
| Colour | Silver |
| Product Material | Aluminium Foil |
| Product Size | Single Serve |
| Product Dimensions | 117 x 60 x 22mm |
| Food Grade | Yes |
| Microwave Safe | No |
| Oven Safe | Yes |
| Compostable | No |
| Recyclable | Yes |

| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 70 × 20 cm |
| Packed Size | Carton, Pack, Single |
You must be logged in to post a review.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Aluminium Foil
Aluminium Foil
Aluminium Foil
Aluminium Foil
Aluminium Foil
Aluminium Foil
Reviews
There are no reviews yet.