Aluminium Foil Containers – Jam Tart
Item Specifications
| Colour | Silver |
| Product Material | Aluminium Foil |
| Product Size | Jam Tart |
| Product Dimensions | 38 x 19mm |
| Food Grade | Yes |
| Microwave Safe | No |
| Oven Safe | Yes |
| Compostable | No |
| Recyclable | Yes |

$32.64 excl gst
| Colour | Silver |
| Product Material | Aluminium Foil |
| Product Size | Jam Tart |
| Product Dimensions | 38 x 19mm |
| Food Grade | Yes |
| Microwave Safe | No |
| Oven Safe | Yes |
| Compostable | No |
| Recyclable | Yes |

| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 70 × 20 cm |
| Packed Size | Carton, Pack, Single |
You must be logged in to post a review.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Aluminium Foil
Aluminium Foil
Aluminium Foil
Aluminium Foil
Aluminium Foil
Aluminium Foil
Reviews
There are no reviews yet.