Clear Sauce Portion Containers – 35ml
Item Specifications
| Colour | Clear |
| Product Material | PET |
| Product Size | 35ml |
| Product Dimensions | 60 x 25mm |
| Food Grade | Yes |
| Microwave Safe | No |
| Oven Safe | No |
| Compostable | No |
| Recyclable | Yes |

$84.00 excl gst
| Colour | Clear |
| Product Material | PET |
| Product Size | 35ml |
| Product Dimensions | 60 x 25mm |
| Food Grade | Yes |
| Microwave Safe | No |
| Oven Safe | No |
| Compostable | No |
| Recyclable | Yes |

| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 20 cm |
| size | 100ml, 25ml, 35ml, 50ml, 70ml |
| Packed Size | Carton, Pack |
You must be logged in to post a review.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Reviews
There are no reviews yet.