Aluminium Foil Containers – Small Rectangular
Item Specifications
| Colour | Silver |
| Product Material | Aluminium |
| Product Size | 19oz / 560ml |
| Product Dimensions | 156 x 78 x 38mm |
| Food Grade | Yes |
| Microwave Safe | No |
| Oven Safe | Yes |
| Compostable | No |
| Recyclable | Yes |

$24.68 – $86.32Price range: $24.68 through $86.32 excl gst
| Colour | Silver |
| Product Material | Aluminium |
| Product Size | 19oz / 560ml |
| Product Dimensions | 156 x 78 x 38mm |
| Food Grade | Yes |
| Microwave Safe | No |
| Oven Safe | Yes |
| Compostable | No |
| Recyclable | Yes |

| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 70 × 20 cm |
| Packed Size | Carton, Pack |
You must be logged in to post a review.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Aluminium Foil
Aluminium Foil
Aluminium Foil
Aluminium Foil
Aluminium Foil
Reviews
There are no reviews yet.