Dome Lid Show Bowls – 16oz
Item Specifications
| Colour | Clear |
| Product Material | PET |
| Product Size | 16oz |
| Product Dimensions | 118 x 105mm |
| Food Grade | Yes |
| Microwave Safe | No |
| Oven Safe | No |
| Compostable | Yes |
| Recyclable | Yes |

$76.18 excl gst
| Colour | Clear |
| Product Material | PET |
| Product Size | 16oz |
| Product Dimensions | 118 x 105mm |
| Food Grade | Yes |
| Microwave Safe | No |
| Oven Safe | No |
| Compostable | Yes |
| Recyclable | Yes |

| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
You must be logged in to post a review.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Reviews
There are no reviews yet.