Fresh View Containers – Large Salad
Item Specifications
| Colour | Clear |
| Product Material | RPET |
| Product Size | Large Salad |
| Product Dimensions | 150 x 203 x 66mm |
| Food Grade | Yes |
| Microwave Safe | No |
| Oven Safe | No |
| Compostable | No |
| Recyclable | Yes |

$82.91 excl gst
| Colour | Clear |
| Product Material | RPET |
| Product Size | Large Salad |
| Product Dimensions | 150 x 203 x 66mm |
| Food Grade | Yes |
| Microwave Safe | No |
| Oven Safe | No |
| Compostable | No |
| Recyclable | Yes |

| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 60 × 40 cm |
You must be logged in to post a review.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Reviews
There are no reviews yet.