Deli Print Chip Cups – 8oz
Item Specifications
| Colour | White |
| Product Material | Paperboard – Ivory Coated |
| Product Size | 8oz |
| Product Dimensions | 75 x 80mm |
| Food Grade | Yes |
| Microwave Safe | Yes |
| Oven Safe | No |
| Compostable | Yes |
| Recyclable | Yes |

$5.95 – $83.36Price range: $5.95 through $83.36 excl gst
| Colour | White |
| Product Material | Paperboard – Ivory Coated |
| Product Size | 8oz |
| Product Dimensions | 75 x 80mm |
| Food Grade | Yes |
| Microwave Safe | Yes |
| Oven Safe | No |
| Compostable | Yes |
| Recyclable | Yes |

| Weight | N/A |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
| Packed Size | Carton, Sleeve |
You must be logged in to post a review.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Chip Boxes & Cups
Chip Boxes & Cups
Chip Boxes & Cups
Chip Boxes & Cups
Chip Boxes & Cups
Chip Boxes & Cups
Chip Boxes & Cups
Reviews
There are no reviews yet.