Closed Top Chip Scoops – Small
Item Specifications
| Colour | Kraft |
| Product Material | Paper + PLA Coating |
| Product Size | Small |
| Product Dimensions | 117 x 60mm |
| Food Grade | Yes |
| Microwave Safe | Yes |
| Oven Safe | No |
| Compostable | Yes |
| Recyclable | Yes |

$4.41 excl gst
| Colour | Kraft |
| Product Material | Paper + PLA Coating |
| Product Size | Small |
| Product Dimensions | 117 x 60mm |
| Food Grade | Yes |
| Microwave Safe | Yes |
| Oven Safe | No |
| Compostable | Yes |
| Recyclable | Yes |

| Weight | .200 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 10 cm |
| Packed Size | Carton, Sleeve |
You must be logged in to post a review.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Chip Boxes & Cups
Chip Boxes & Cups
Chip Boxes & Cups
Chip Boxes & Cups
Chip Boxes & Cups
Chip Boxes & Cups
Chip Boxes & Cups
Chip Boxes & Cups
Reviews
There are no reviews yet.