Bamboo Chip Scoops – 16oz
Item Specifications
| Colour | Kraft |
| Product Material | Paper + PLA Coating |
| Product Size | 16oz |
| Product Dimensions | 93 x 58 x 148mm |
| Food Grade | Yes |
| Microwave Safe | Yes |
| Oven Safe | No |
| Compostable | Yes |
| Recyclable | Yes |

$11.14 – $181.73Price range: $11.14 through $181.73 excl gst
| Colour | Kraft |
| Product Material | Paper + PLA Coating |
| Product Size | 16oz |
| Product Dimensions | 93 x 58 x 148mm |
| Food Grade | Yes |
| Microwave Safe | Yes |
| Oven Safe | No |
| Compostable | Yes |
| Recyclable | Yes |

| Weight | N/A |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
| Packed Size | Carton, Sleeve |
You must be logged in to post a review.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Chip Boxes & Cups
Chip Boxes & Cups
Chip Boxes & Cups
Chip Boxes & Cups
Chip Boxes & Cups
Chip Boxes & Cups
Chip Boxes & Cups
Reviews
There are no reviews yet.