6oz White Dispensing Paper Cups
Item Specifications
| Colour | White |
| Brand | Future Friendly |
| Product Size | 6oz |
| Product Material | Bamboo Paper + PLA Lining |
| Food Grade | Yes |
| Microwave Safe | Yes |
| Oven Safe | No |
| Product Dimensions | 80mm |
| Recyclable | Yes |

$6.50 – $91.00Price range: $6.50 through $91.00 excl gst
Key Features
| Colour | White |
| Brand | Future Friendly |
| Product Size | 6oz |
| Product Material | Bamboo Paper + PLA Lining |
| Food Grade | Yes |
| Microwave Safe | Yes |
| Oven Safe | No |
| Product Dimensions | 80mm |
| Recyclable | Yes |

| Weight | N/A |
|---|---|
| Dimensions | N/A |
| Packed Size | Carton, Sleeve |
You must be logged in to post a review.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Discontinued
Discontinued
Discontinued
Reviews
There are no reviews yet.