Aluminium Foil Containers – 3 Compartment
Item Specifications
| Colour | Silver |
| Product Material | Aluminium |
| Product Size | 3 Compartment |
| Product Dimensions | 172 x 120 x 34mm |
| Food Grade | Yes |
| Microwave Safe | No |
| Oven Safe | Yes |
| Compostable | No |
| Recyclable | Yes |

$102.59 excl gst
| Colour | Silver |
| Product Material | Aluminium |
| Product Size | 3 Compartment |
| Product Dimensions | 172 x 120 x 34mm |
| Food Grade | Yes |
| Microwave Safe | No |
| Oven Safe | Yes |
| Compostable | No |
| Recyclable | Yes |

| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 70 × 20 cm |
| Packed Size | Carton, Pack, Single |
| size | 2 Compartment, 3 Compartment, Catering – 2.4kg Large, Catering – Deep Large Lasagne 3kg, Catering Square, Dinner Pack Large – 40oz, Family Pie – Large, Jam Tart, Medium Single Serve Pie – Perforated, Single Serve Large – 30oz, Single Serve Small – 19oz, Small Square, Small Square – Deep |
You must be logged in to post a review.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Aluminium Foil
Aluminium Foil
Aluminium Foil
Aluminium Foil
Aluminium Foil
Aluminium Foil
Reviews
There are no reviews yet.